Haft
Aktualności
INSPIRUJĄ NAS TWOJE WNĘTRZA
Jesteś tutaj: Haft > Aktualności
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Kaliski Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nawiązał współpracę z Fabryką Koronek i Firanek HAFT S.A. Na początek nasza firma została mecenasem artystycznego projektu uczelni „Mosty sztuki – struktury (nie)codzienności”.    
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem Tkanin Dekoracyjnych, w którym znajdą Państwo wiele inspiracji po Targach Heimtextil, tkaniny wykonane z przędzy LUREX oraz tkaniny dwustronne. Szeroka kolorystyka, ciekawe wzory – każdy znajdzie coś dla siebie. http://haft.com.pl/katalogi/Kat_tkanin_2017.pdf
W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć jako wystawcy w 1 edycji targów Home & Food poświęconych kulturze stołu oraz w 10 edycji targów branżowych Interior Design Forum prezentujących ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą tekstyliów domowych m.in. artykułów do dekoracji okien oraz aranżacji stołu. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne edycje :-)
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem firanek metrażowych "Twoje okno na świat". http://haft.com.pl/katalogi/Katmetraz2017.pdf
Z przyjemnością informujemy, że w naszym sklepie firmowym przy ul. Złotej 40 można znaleźć od niedawna nici i kordonki z ARIADNA BUTIK. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą
Zapraszamy na pierwsze targi dla domu ze smakiem "HOME&FOOD", które odbędą się 8 marca 2017 na PGE NARODOWYM.
Już w najbliższą środę na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targów Tekstyliów Domowych INTERIOR DESIGN FORUM. Będziemy uczestniczyć w tagach jako wystawcy.:-) Wszystkich serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów 4 Design Days w Katowicach. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dziękujemy!
W dniach 16-19 luty będziemy gościć jako wystawcy na targach  "4 DESIGN DAYS", które odbędą się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.  Serdecznie zapraszamy :-)
W dniach 10–13 stycznia 2017 roku odbyła się 47 edycja Targów Heimtextil we Frankfurcie nad Menem. Te największe na świecie targi tekstyliów  wyposażenia wnętrz otwierają sezon imprez branży wystroju wnętrz na świecie. Nasza firma wystawiała się w hali nr 3 wraz z firmą Ariadna.    
Wistil
Dzień Dziecka Sezon grillowy POŚCIEL NOWA OFERTA 2016/2017 WYPRZEDAŻ - na okno WYPRZEDAŻ - na stół FIRANKI GOTOWE FIRANKI METRAŻOWE PANELE ŻAKARDOWE LAMBREKINY ZESTAWY OBRUSY TKANINA DEKORACYJNA ZASŁONY TKANINOWE AKCESORIA ŚCIERECZKI RĘCZNIKI
Polskie firany
Copyright © Haft
Projekt i realizacja: www.web-director.pl