Haft
O firmie
INSPIRUJĄ NAS TWOJE WNĘTRZA
Jesteś tutaj: Haft > O firmie

Poznaj Haft

       
  Mieczysław Kędzierski – Prezes Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A.

Od lat kaliskie wyroby włókiennicze są synonimem sprawdzonych i polecanych produktów. Misję naszej firmy stanowi nie tylko chęć zdobywania nowych rynków czy sprostania zmieniającym się wymaganiom Klientów, ale przede wszystkim podtrzymanie pięknej i bardzo wymagającej tradycji firanek oraz koronek z Kalisza. Staramy się więc w codziennej pracy łączyć nowoczesne standardy wzornictwa z dorobkiem blisko 140 lat lokalnej sztuki włókienniczej.
         
           
           
  Sebastian Kwiatek – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Nasza marka to nie tylko tradycja w przemyśle żakardowych dekoracji, to również firma, która projektuje swoje kolekcje w oparciu o najnowsze wzornictwo, nie zapominając o potrzebach swojego Klienta. W dążeniu do stworzenia domowego stylu z marką Haft cechuje nas entuzjazm, sumienność i wytrwałość. Chcemy w sposób efektywny realizować stawiane przed nami cele i misje marki Haft.
Jestem bardzo wymagający w stosunku do siebie i osób, z którymi współpracuję, ponieważ czuję odpowiedzialność za wizerunek i rozwój firmy.
   
   
     
  Arkadiusz Odziemek – Dyrektor Produkcji

Zakład produkcyjny Haftu rokrocznie wzmacnia swoją wysoką pozycję na rynku firankarskim, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy poszczycić się tytułem jedynego na skalę przemysłową producenta koronek w całej Polsce. Ogromną wartością działu produkcyjnego są od lat nasi pracownicy. Dla wielu osób praca ta stanowi prawdziwą pasję, dlatego potencjał rozwoju marki Haft nie wyczerpuje się.
   
     
           
  Piotr Grzanka – Specjalista ds. Rozwoju Rynku Produktów Haftowanych

Wyroby haftowane od zawsze stanowią nieodzowny element dekoracyjny domów i mieszkań. Wytworzenie produktów, jakie pamiętamy z lat ich świetności, jest jak najbardziej możliwie. Dzieje się tak dzięki połączeniu nowoczesnego parku maszynowego oraz zastosowaniu najwyższej jakości surowców. Nasza wrażliwość na piękno oraz elastyczność w działaniu pozwalają całkowicie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
       
   
       
  Krystyna Boguszewska – Technolog Tkanin

Nasze pomysły na urozmaicanie aranżacji domów w Polsce i poza granicami kraju rodzą się wraz z kolejnymi metrami tkanin schodzącymi z linii produkcyjnych. Tkaniny dekoracyjne, które oferujemy wyróżnia uniwersalne zastosowanie. Ich wyjątkowe wzornictwo oraz specjalnie wykończona powierzchnia sprawdzają się niezależnie od przeznaczenia aranżacji. Przykładamy szczególną uwagę do perfekcji wykonania, która gwarantuje Klientom najwyższej jakości wyroby – zarówno pod względem wizualnym, jak i technologicznym.
       
     

 
Wistil
Dzień Dziecka Sezon grillowy POŚCIEL NOWA OFERTA 2016/2017 WYPRZEDAŻ - na okno WYPRZEDAŻ - na stół FIRANKI GOTOWE FIRANKI METRAŻOWE PANELE ŻAKARDOWE LAMBREKINY ZESTAWY OBRUSY TKANINA DEKORACYJNA ZASŁONY TKANINOWE AKCESORIA ŚCIERECZKI RĘCZNIKI
Polskie firany
Copyright © Haft
Projekt i realizacja: www.web-director.pl