Haft
Porady i inspiracje
ODNAJDŹ WŁASNY STYL, ZAINSPIRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Haft > Porady i inspiracje
Wraz ze zmianą pór roku i obserwowanymi zmianami w otaczającej nas przyrodzie warto zmienić aranżację wnętrz naszych mieszkań i domów. Przedstawiamy Wam kilka prostych kroków, które pomogą szybko odświeżyć mieszkanie.  
Zaskocz znajomych wspaniale przygotowanym stołem grillowym  
  7 prostych porad, o których warto pamiętać podczas dekorowania wielkanocnego stołu.
Magdalena Tomaszewska, Kierownik Działu Kreacji Produktu Fabryki Firanek i Koronek Haft radzi, jak prawidłowo prać i prasować firanki.
Aby nadać karnawałowemu przyjęciu w domu niepowtarzalnej atmosfery, zrezygnujmy z popularnych, wzorzystych konfetti i serpentyn na rzecz łatwych w przygotowaniu, stylowych ozdób rodem z romantycznej Wenecji.
Efektowne opakowanie prezentów wcale nie musi być pracochłonne. Wystarczy trochę fantazyjnie przyozdobionych kawałków materiału plus kokarda, sznurek lub cokolwiek innego, by opakowanie zachwycało tak samo jak kryjąca się w nim zawartość!
Do przygotowania wieńca będą potrzebne: kilka stron starej gazety, skrawki tkaniny, aluminiowy wieszak, tasiemka, nożyczki, kombinerki.
7 prostych porad Magdaleny Tomaszewskiej, eksperta marki Haft, o których warto pamiętać podczas dekorowania wigilijnego stołu.
Do wykonania bombki będą potrzebne: kwadratowy wycinek tkaniny, kilka stron starej gazety i kawałek ozdobnej wstążki.  
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Powinna być funkcjonalna i urządzona w taki sposób, by spędzany w niej czas dawał jeszcze więcej radości. Ważne są również dodatki, które sprawią, że wnętrze stanie się wyjątkowe. Jednym z takich elementów może być tkanina Miejski Świt.
Wistil
Dzień Dziecka Sezon grillowy POŚCIEL NOWA OFERTA 2016/2017 WYPRZEDAŻ - na okno WYPRZEDAŻ - na stół FIRANKI GOTOWE FIRANKI METRAŻOWE PANELE ŻAKARDOWE LAMBREKINY ZESTAWY OBRUSY TKANINA DEKORACYJNA ZASŁONY TKANINOWE AKCESORIA ŚCIERECZKI RĘCZNIKI
Polskie firany
Copyright © Haft
Projekt i realizacja: www.web-director.pl